Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos tai pakabinamų lubų sistema, sudaryta iš dviejų komponentų – polivinilchlorido (PVC) plėvės bei metalinio ar plastikinio karkaso. Tokia lubų sistema gali būti naudojama sienų uždengimui, šviesos difuzoriams uždengti, norint pasiekti įpatingą efektą patalpose, tai stilingas pasirinkimas norint pagyvinti erdvę, optiškai ją išplėsti, kūrybingai suteikti naujas formas kambariui. Įtempiamose lubose galime įmontuoti bet kokio tipo šviestuvus pagal pageidaujamus tvirtinimo taškus.

Įtempiamų lubų medžiaga – PVC – yra lygi, turinti plačią spalvų ir pageidaujamų vaizdų gamą, atspari drėgmei bei garams,tad galima ją plauti, dezinfekuoti, puikus sprendimas naudojant itin drėgnose patalpose, išvengiama pelėsio ant lubų problemos, bei išeitis užliejimo iš viršutinių aukštų atveju, kadangi įtempiamos lubos geba atlaikyti itin didelį vandens spaudimą.

Tai modernus ir neįpareigojantis būdas turėti namuose nepriekaištingas, norimos spalvos ir formos įtempiamas lubas, kurios gali tapti puikiu sprendimu norint paslėpti tam tikrus patalpų defektus, vamzdžius, laidus ir niekuomet neturėti papildomo rūpesčio dėl lubų išvaizdos. Mūsų darbo sėkmės paslaptis kvalifikuoti bei labai patyrę įtempiamų lubų meistrai.