Karkasų statyba

­

Projektuojame ir statome karkasinius namus, apskaičiuodami konstrukcijų apkrovas bei optimizuodami techninius sprendimus. Sparčiai populiarėjanti karkasinių namų statyba garantuoja greitą pastatymo trukmę, ilgaamžiškumą, patrauklią kainą bei nei kiek nenuviliančią kokybę, kurią garantuoja mūsų kruopštus bei atsakingas darbas. Karkasiniai namai yra geriausiai pritaikyti naujoms šiltinimo technologijoms, naudojant jas pastatomas itin ekonomiškas namas galintis atitikti A+ ar net A++ energijos sąnaudų klasę. Mūrinių namų statyboje naudojamos tvirtos, bet žemesnių šiluminių savybių medžiagos įpareigoja papildomai šiltinti fasadus. Šioje srityje karkasinio tipo namai pranoksta mūrinius namus, parenkant šiuolaikines kokybiškas izoliacines medžiagas galima viršyti 25cm lauko sienos su minimaliausiu šilumos laidumu. Karkasinėje statyboje naudojamos medžiagos pasižymi ne tik analogų neturinčiom šilumos izoliacinėm savybėm, bet kartu apsaugo karkasą nuo drėgmės visiškai užsandarindamos namą bei garantuoja konstrukcijos stabilumą. Siekite savo kokybiško svajonių namo ekonomiškai bei greitai, o tai mes Jums garantuojame.

Pamatų betonavimas– tai vienas paprasčiausių bei žmogui saugiausių grindinio pagrindo sukūrimas. Naudojamos patvarios medžiagos garantuos Jums ilgalaikį norimą rezultatą, o mes Jums garantuosime kokybę bei greitį. Betonavimo metu galima įdiegti grindų šildymo sistemą, o tai yra vienas iš populiariausių bei patogiausių namo šildymo alternatyvų, kurios garantuos Jums šilumą bei jaukumą Jūsų namuose.

Atliekame pilną vidaus apdailą. Vykdome visus Jūsų pageidavimus nuo plytelių klojimo, gipso pertvarų statymo iki Jūsų pasirinktų tapetavimo ar dažymo sprendimų. Dėl kitų detalesnių vidaus apdailos darbų prašome kreiptis kontaktiniu numeriu.

Jūsų patogumui bei siekiant užtikrinti tvarką ir patogumą Jūsų namuose, statome garažus, malkines, medinius angarus ir kitus ūkinės paskirties pastatus. Naudodami optimalias statybų medžiagas garantuosime Jums ne tik kokybę bet ir priimtiną kainos santykį.