Stogų dengimas

Plieninės skardos stogo dangos daugeliu aspektų pranoksta kitas stogams dengti skirtas medžiagas. Plieninių skardų stogas Jums garantuos itin ilgą jo tarnavimą, apsaugodamas namą nuo vandens, vėjo gūsių bei iškritusio sniego žiemą dėl savo tvirtos ir slidžios dangos. Metalas yra atsparus karščiui, tad jiems yra priskiriamas A klasės gaisro reitingas (labiausiai atsparus), atspindi saulės spinduliuojamą šilumą ir iki minimumo sumažina vidurdienio šilumos stiprumą vasaros metu. Šio tipo danga taip pat tinkama esant netgi mažam stogo nuolydžiui. Esant tokiai situacijai itin svarbus stogo montavimo darbų kokybiškumas, kurį mes galime Jums užtikrinti. Plieninių skardų dizaino įvairovė leis Jums išsirinkti labiausiai trokštamą namo įvaizdį, kurio neina nepastebėti.

Čerpinis stogas – tai iš betono bei molio pagamintos plytelės pasižyminčios įvairia galimų spalvų bei stiliaus gama, tad stogą yra lengva derinti prie išorės spalvomis bei stiliumi. Čerpinių plytelių stogai pasižymi ilgaamžiškumu, tad net ir šimtametės plytelės vis dar pasižymės patvarumu, atsparumu ugniai (A klasės gaisro reitingas), jos pritaikytos atlaikyti didelius vėjus bei sukuria šilumos perdavimo barjerą, išlaikydamos šaltesnį orą esantį kambaryje vasaros metu ir šiltesnį – žiemos metu, tad padeda tausoti papildomas šilumos energijos sąnaudas.

 Bituminių lanksčių čerpių stogai yra pagaminti iš stiklo audinio pluošto bei polimerais modifikuoto bitumo, kurio paviršius padengtas pabarstu, suteikiančiu dangai norimą spalvą, tuo pačiu apsaugančiu nuo aplinkos poveikio. Šias bitumines čerpes galima tvirtinti klijuojant, bei papildomai jas prikalant prie pagrindo. Danga pasižymi plačia spalvų, formų palete, gera triukšmo izoliacija, puikiu hermetiškumu, nekaupia statinės elektros, nepritraukia žaibų, yra atspari ugniai ir šios savybės nekinta esant dideliems temperatūrų svyravimams. Dėl savo sudėtinių medžiagų savybių bituminės čerpės yra puikus sprendimas sudėtingiems lenktiems ar plokštiems paviršiams, tačiau šiam stogui įrengti reikalingas lygus plokščias pagrindas, tačiau mes tuo galime pasirūpinti už Jus.

Šiferinis stogas yra pagamintas iš cemento ir kintamo dydžio komponento tokio kaip medienos pluošto, stiklo pluošto ar perlito. Šio tipo stogams reikia mažiau medienos stogo paruošimui, reikalauja mažai priežiūros, yra puikus triukšmo izoliatorius, tad nesigirdės lietaus ar kitokio triukšmo, atsparus ugniai, atlaiko stiprius vėjus, o šiferinio stogo lygus paviršius leidžia lengvai nutekėti lietaus vandeniui.